GAJSER ZMAGOVALEC UVODNE DIRKE MXGP -2022

 OTVORITVENA DIRKA MXGP V GB PRIPADLA GAJSERJU ! 

Na ovodni dirki za VN  BRITANIJE:   Tim G. je  v prvi vožnji po slabšem štartu 


 v nadaljevanju dirke z svojo vztrajnostjo in izvajanjem  pritiska na tekmovalce pred sabo,prišel do vodilne pozicije in na koncu zmagal   . Vdrugi vožnji je ponovno napadal iz ozadja, ter prišel do vodstva vendar po manjšem padcu končal kot drugovrščeni kar je zadostovalo za skupno zmago pred Pradom in tretjim Seewerjem. 

Komentarji

Priljubljene objave