Objave

Prikaz objav, dodanih na junij 5, 2022

A. ESPARGARO KRALJ KVALIFIKACIJ V BARCELONI

Slika
Aleix Espargaro je osvojil kvalifikacije  za samo 0,031 pred Pecco-tom ! Aleix Espargaro iz Aprilie Racing je ponastavil svoj lastni rekord vseh časovnih krogov, da bi dosegel prvo mesto za Gran Premi Monster Energy de Catalunya in se uvrstil na prvo mesto v trismernem boju za pole v MotoGP  na Circuit de Barcelona-Catalunya. Dirkač  Aprilie je z 1:38,742 je premagal le za 0,031 sekunde  F. Bagnaio iz ekipe Ducati Lenovo, vodja svetovnega prvenstva Fabio Quartararo (Monster Energy Yamaha MotoGP) pa naj bi v nedeljo popoldne začel iz prve vrste, kot tretje uvrščeni.  Johann Zarco (Prima Pramac Racing) je  z 1:39,027  zasedel četrto mesto, imel pa je le 0,072 sekundo pred Mugellovim senzacionalnim novincem, ki se ukvarja s športom: Fabio Di Giannantonio. 'Diggia' je znova navdušil, saj bo štartal z 5 mesta. Jorge Martin (Prima Pramac Racing) je bil šesti najhitrejši zaradi 1:39,142, ki ga je dosegel v svoji prvi vožnji, prav tako Alex Rins (Team Suzuki Ecstar) na sedmem mestu z